רישוי עסקים

רישוי עסקים

עסקים רבים בישראל נאלצים להתמודד לא רק עם האתגרים העסקיים הרובצים לפתחם אלא גם עם המנהל הציבורי. החל מקשיים במהלך הוצאת רישיון עסק, דרך תשלום היטלים, וכלה אפילו בכתבי אישום המוגשים נגד העסק בעילות שונות.

התחום המשפטי הנוגע לרישוי עסקים מקפל בחובו אפוא מגוון רחב של שירותים הניתנים לבעלי עסקים על ידי עורכי דין המתמחים בכך. בין היתר מדובר על סיוע בהוצאת היתרי בנייה, סיוע בנושאים הנוגעים להוצאת רישיון עסק (כולל התמודדות עם דחייה), קבלת רישיון עסק זמני, הגשת בקשות לשימוש חורג, התנהלות מול היטלי השבחה, הפחתת ארנונה, התמודדות עם צווים להפסקת עבודה, הגשת בקשות לשינוי תב"ע, ביצוע פעולות שונות מול יחידת איכות הסביבה, עתירות מנהליות ועוד.

בכל הנוגע להוצאת רישיון עסק, משרדנו מתמחה בייצוג לקוחותיו בהתמודדות עם החלטות שונות מצד הרשות המקומית לרבות החלטה לאי מתן רישיון עסק ו/או החלטה להגבלת רישיון עסק מטעמים אשר אינם סבירים או מידתיים (למשל, בגין אפליה או שיקולים זרים).

חשוב להדגיש כי הסוגיה המשפטית הנוגעת לרישוי עסקים קשורה ליסודותיה של החברה המשפטית בישראל ופגיעה בעסק עלולה לעלות כדי פגיעה בזכות החוקתית לחופש העיסוק. כמו כן, היות שפעמים רבות רישוי עסקים קשור בהיבטים הנוגעים לתכנון ובנייה, חשוב שלעורכי הדין העוסקים בתחום תהיה גישה וזיקה לעולם זה.

רישוי עסקים עם משרד עורכי דין חגי אסולין

משרד עורכי דין חגי אסולין עומד לצדם של עסקים שונים בהתמודדות מול הרשות המקומית וגופי המדינה. משרדנו רואה בשירות זה שליחות של ממש ואנו עושים כל שביכולתנו בכדי לסייע לעסק להתמודד עם המשוכה שהוצבה בפניו ולחלוף על פניה באופן המיטבי.

אנו מאמינים שהעסקים הקטנים והבינוניים הם המנוע המרכזי של הצמיחה במשק וסבורים כי הכוונה משפטית נכונה (הניתנת גם בעיתוי המתאים) יכולה להיות ההבדל שבין הצלחה עסקית לכישלון. מטרתנו הינה לאפשר ללקוח להתמקד בעשייה העסקית תוך שאנו מטפלים ברעשי הרקע ומספקים פתרונות משפטיים, יצירתיים, אפקטיביים וברי-ביצוע.

על מנת להעניק לבעלי עסקים את המעטפת המקיפה ביותר בתחום אנו מציעים את שירותינו לא רק על בסיס עורכי הדין של המשרד אלא משתפים פעולה עם גורמים שונים. בראש ובראשונה יש למשרדנו שיתוף פעולה ארוך טווח עם עו"ד אלישע פלג, לשעבר היועץ המשפטי של עיריית באר שבע ובעל ניסיון עשיר במסגרת תפקידיו כחבר מועצת עיריית ירושלים וחבר בכיר בוועדה לתכנון ובנייה.

גלילה לראש העמוד

יצירת קשר

דילוג לתוכן