דיני תעבורה

דיני תעבורה

משרד עורכי דין חגי אסולין מתמחה בדיני תעבורה ומעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מקצועיים ואיכותיים בנושאים כגון מעורבות בתאונות דרכים (עם התמחות ספציפית בתאונות דרכים קטלניות), פגע וברח, נהיגה בשכרות, עבירות מהירות, פסילת רישיון, נהיגה ללא ביטוח, התמודדות מול המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד), שיטת הניקוד ועוד. משרדנו צבר לאורך השנים שורה ארוכה של הצלחות בתחום התעבורה, לרבות זיכויים בתיקים מורכבים.

כמשרד המתמחה בדיני תעבורה אנו מקפידים על זמינות מרבית לטובת לקוחותינו ועומדים לרשותכם גם בשעות בלתי שגרתיות (כולל, במידת הצורך, בסופי שבוע או בלילות). אין זה עניין של מה בכך שכן פעמים רבות ההתנהלות הראשונית של הנהג מול נציגי האכיפה עלולה להיות הרת גורל לגבי המשך התיק.

שימו לב, רשויות החוק והאכיפה רואות בעבירות תעבורה "מכת מדינה", בשל הקטל בדרכים שמותיר אחריו מאות הרוגים ואלפי פצועים מדי שנה. הן המשטרה והן בתי המשפט נוקטים במדיניות של אפס סובלנות כלפי עבירות תנועה. במיוחד כאשר מונח על הפרק כתב אישום בגין ביצוע עבירות חמורות ו/או כאשר הנהג הינו בעל עבר תעבורתי כבד (ומצד שני, נהג צעיר ש"יש לחנכו"). במילים אחרות, אל תוותרו על זכותכם לייצוג משפטי הולם.

ייצוג בתיקי תעבורה במשרד עורכי דין חגי אסולין

משרדנו מבין היטב את המורכבות האישית שבתיקי תעבורה ואת החשש הברור והטבעי של הלקוח לגבי רישיון הנהיגה שלו ו/או ההליכים שיינקטו כנגדו. בפרט בתיקי תעבורה העוסקים במקרים קשים כמו תאונות דרכים קטלניות או במידה שישנו חשש ממשי מפני אובדן רישיון נהיגה עבור אדם שרכבו משמש לפרנסתו או לצרכים אקוטיים (כגון היבטי בריאות או סיוע לבני משפחה התלויים בו).
למשרד עורכי דין חגי אסולין ניסיון עשיר בניהול תיקי תעבורה ואנו עובדים בצמוד לבוחן תנועה שכיהן שנים רבות כראש לשכת תנועה מרחבי במשטרת ישראל. הליווי ללקוח ניתן לאורך כל הדרך. החל מהמענה טלפוני בעת המקרה, דרך הייצוג והליווי בהליכים המקדימים (כמו שימוע או פסילה מנהלית), וכלה כמובן בניהול משא ומתן מול התביעה וייצוג בכל הערכאות והטריבונלים.

גלילה לראש העמוד

יצירת קשר

דילוג לתוכן